...

בית ההוראה אפיקי מים הוא ארגון להוראה יהודית שפועל ברחבי הארץ. הארגון מציע שיעורים, סדנאות ופעילויות נוספות בתחום היהדות עבור תלמידים מכל הגילאים והרמות הלימוד. במסגרת הפעילות של אפיקי מים, רבנים מיומנים ומנוסים מכל רחבי הארץ מעבירים שיעורים ומדריכים את התלמידים בדרכם היהודית.

הרבנים באפיקי מים הם מורים מיומנים ומיוחדים שמתקנים את התכנים לפי הקהל המקבל את השיעור. הם משתמשים בשיטות הוראה מודרניות ומתקדמות כדי להבטיח את השגת המטרות הלימודיות. הרבנים מתאימים את השיעורים לפי רמת התלמידים ומתקנים את התכנים כך שיהיו מעניינים ומרתקים לכל אדם בקבוצה. הם יודעים להתאים את התכנים לפי הגיל, הרקע התרבותי והרגשות התלמידים.

הרבנים באפיקי מים מציעים שיעורים במגוון נושאים בתחום היהדות. הם מלמדים על התנ"ך, המשנה, הגמרא וההלכה. הם מסבירים על המסורת היהודית, המנהגים והמסורת הפוסט-תלמודית. הם מציגים את ההלכה היהודית בצורה חדשה ומעניינת, ומסבירים על הקשר בין ההלכה לחיי היומיום שלנו.

בנוסף לשיעורים התיאורטיים, רבני בית ההוראה אפיקי מים מציעים גם פעילויות נוספות כמו סדנאות, סדרי עבודה ותכנים ייחודיים לחגים ולמועדים. הם מציעים חוויות מעשיות ומרתקות שמביאות את התלמידים להבין ולחוות את היהדות בצורה חיה ומעוררת השראה.

רבני בית ההוראה אפיקי מים פועלים ברחבי הארץ ומשתפים פעולה עם מגוון רחב של מוסדות וארגונים. הם עובדים בבתי ספר, בישיבות, במרכזי קהילה ובמסגרות חינוכיות נוספות. הם מגיעים למקומות השונים בארץ ומעבירים את השיעורים באופן אישי ומותאם אישית לכל קבוצה.

בית ההוראה אפיקי מים מאמין בחשיבות ההוראה היהודית ובהשפעתה העוצמתית על התלמידים. הם מקנים לתלמידים ידע וכלים לחיים ומעניקים להם תשובות לשאלותיהם היהודיות ולקושי התרבותיים שהם עשויים להתמודד איתם. הם עוזרים לתלמידים להבין ולהתחבר למסורת היהודית ולגדל בתודעה יהודית חזקה ומודעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בית הוראה 'אפיקי מים' בראשות הגאון הגדול הרב משה פנירי שליט"א
נוסד בשנת תשס"ז בשכונת רמות בירושלים.
כיום משיבים מטעם בית ההוראה למעלה מ 300 רבנים, בכ -100 ערים ברחבי הארץ והעולם

Ⓒ 2019 - All Rights Are Reserved

בשורה משמחת לדורשי התורה!

לרגל ימי השובבי"ם, יימסרו על ידי מורינו ראש בית ההוראה

הגאון הגדול הרב משה פנירי שליט"א

מגוון שיעורים בהלכות טהרת המשפחה בבתי כנסיות בכל רחבי הארץ